linka
Česky Deutsch

Servis klimatizací a nezávislých topení

Kontaktní osoba


Filip Starý
servis@tcplzen.cz
+420 602 466 334

 

Jako součást komplexního servisu kamionů a návěsů zajišťujeme pro své zákazníky kvalitní služby v oblasti autoklimatizacea nezávislého topení.

Servis a plnění klimatizace

Nabízíme profesionální montáž, opravu a plnění klimatizace nákladních vozidel všech značek. V rámci těchto specializovaných servisních služeb poskytujeme:

  • testování autoklimatizace

Před plněním klimatizace provádíme pomocí špičkového testovacího zařízení značky Würth kontrolu klimatizace a jejich součástí. Za účelem zjištění veškerých závad na klimatizaci se zaměřujeme zejména na kontrolu netěsností klimatizačního zařízení.

  • oprava autoklimatizace

Provádíme opravy netěsnosti klimatizace a výměny poškozených částí, tlakových hadic a trubek, kompresorů, chladičů, pylových filtrů aj.

  • plnění autoklimatizace

Součástí kompletního servisu klimatizací je výměna chladícího média (klimatizační plyn R134a) či doplnění chybějícího oleje.

  • dezinfekce autoklimatizace

Vlivem usazování nečistot a škodlivých bakterií v klimatizačních systémech může vznikat nepříjemný zápach ve vozidle. Abychom tyto nežádoucí pachy odstranili, provádíme kompletní čištění klimatizace. Používáme k tomu kvalitní desinfekční přípravek značky Würth.

 

   

 

Nezávislé topení

V rámci těchto služeb nabízíme rovněž diagnostiku, opravu a servis nezávislých topení značek Webasto a Eberspächer pomocí specializovaného diagnostického zařízení.

 

  Zaslat poptávku